(0)
Banyo Bataryaları

Banyo Bataryaları

Banyo bataryaları ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz [Lead Free] ve anti-alerjenik banyo ve duş bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Banyo bataryaları çok hafif olduğundan  (600 gr) taşıması ve montajı kolaydır. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcuttur.

Lavabo Bataryaları

Lavabo Bataryaları

Lavabo bataryaları ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz [Lead Free] ve anti-alerjenik lavabo bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Lavabo bataryaları çok hafif olduğundan taşıması ve depolaması kolaydır. Alt montaj somunu sayesinde lavaboya elle kolaylıkla monte edilebilir. 

Eviye Bataryaları

Eviye Bataryaları

Eviye bataryaları ABS / PPRC plastik hammadde ile üretilmiştir. Antrasit, beyaz, krom ve siyah modern renklerde, kurşunsuz [Lead Free] ve anti-alerjenik eviye bataryaları, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Su giriş yerlerindeki somunlar pirinç metaldir. Eviye bataryaları çok hafif olduğundan taşıması ve depolaması kolaydır. Su çıkış ağzında su tasarrufu sağlayan perlatör mevcuttur.

Düz körüklü kada

Düz körüklü kada

Düz kadalar standart mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. Körüklü kada

35, 50 ve 60 cm uzunluklara sahiptir. Talep edilmesi halinde tamamı siyah, gri, beyaz veya diğer renklerde üretilebilir.  Düz kada ortalama ağırlık 345 gr. Koli içerisinde 30 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 57/27/70 cm. Düz körüklü kadalar Türkiye'de üretilmiştir.   

Dirsekli körüklü kada

Dirsekli körüklü kada

Dirsekli kada standart mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. 

Dirsekli körüklü kada uzatıldığında 35, 50 ve 60 cm uzunluklara sahiptir. Talep edilmesi halinde tamamı siyah, gri, beyaz veya diğer renklerde üretilebilir. Dirsekli kada ortalama ağırlık 355 gr. Koli içerisinde 24 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 70/27/57 cm. Dirsekli körüklü kadalar Türkiye'de üretilmiştir. 

Üstten delikli körüklü kada

Üst delikli körüklü kada

Üstten delikli kadalar standart mavi, turuncu ve siyah renklerde üretilmektedir. Üstten delikli kada

35, 50 ve 60 cm uzunluklara sahiptir. Talep edilmesi halinde tamamı siyah, gri, beyaz veya diğer renklerde üretilebilir. Üstte bulunan 40 mm genişliğindeki delikle lavabo sifonu bağlantısı da sağlanabilir. Üstten delikli kada ortalama ağırlık 450 gr. Koli içerisinde 20 adet ürün mevcuttur. Koli ebadı 70/27/57 cm. Üstten delikli körüklü kadalar Türkiye'de üretilmiştir.

Pprc küresel vana

Pprc küresel vana

Pprc küresel vana genellikle su tesisatında akışı kontrol etmek maksadıyla kullanılan, içerisinde pirinç metal veya aluminyumdan mamül küre bulunan, pprc plastik hammaddeden üretilen tek hareketle açılıp kapanan plastik tesisat malzemesidir. Pprc küresel vanalar 1/2" ten 11/2" genişliklerine kadar farklı ebatlarda ve istenen renkte üretilmektedir. PPRC küresel vanalar Türkiye'de üretilmiştir.   

Su flex hortum

Paslanmaz su flexi

EPDM hortumun paslanmaz çelik tellerle örülmesi ile üretilen su flex hortumları, pirinç metalden somunlarla bağlantı sağlar. Flex hortumlar paslanmaz olduğundan, depolardan mix bataryaların su tesisatına bağlantısına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Renkli şeritli olarak da üretilebilen su flex hortumları, 30 cm den 100 cm ye kadar farklı uzunluklarda uluslararası standartlara uygundur. Paslanmaz su flexleri Türkiye'de üretilmiştir.